درب های سرویس بهداشتی hpl

دستگاه تصفیه آب

چهارشنبه 14 خرداد 1399
18:24
آذین در

دستگاه تصفیه آب

۱۳۹۸/۰۳/۰۳ توسط دانستنی های آب در:

دستگاه تصفیه اب که به آن آب شیرین کن نیز گفته می شود ، یکی از دستگاه هایی است که امروزه استفاده ی بسیار زیادی از آن می شود . این دستگاه امروزه به یکی از دستگاه های بسیار محبوب و پر فروش تبدیل شده است .

دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب یا water purifier باعث می شود که آب از تمام آلودگی ها پاک شود . و خطراتی که سلامتی انسان ها را تهدید می کند از بین برود .

دستگاه تصفیه اب

اهمیت وجود دستگاه تصفیه آب

با رشد جمعیت و افزایش آلودگی های مختلف در آب ، خاک و .. امروزه ضرورت نیاز به دستگاه آب به شدت احساس می شود . نفوذ آلودگی ها به آب برای سلامتی بسیار خطرناک می باشد و منجر به بروز بیماری های خطرناک و حتی مرگبار می شود .

امروزه در بیشتر منازل و شرکت ها از دستگاههای تصفیه آب استفاده می شود . زیرا استفاده از آب شیر بسیار خطرناک و مضر می باشد . استفاده از دستگاه تصفیه اب به حفظ سلامتی شما بسیار کمک می کند . هنگام استفاده از دستگاه تصفیه آب خودتان متوجه ی تفاوت زیاد بین رنگ ، بو و مزه ی آب نسبت به آب شیر می شوید .

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه اب

در آب شهری ماده ی خطرناکی به نام نیترات وجود دارد که به جز با دستگاه های بسیار پیشرفته تصفیه آب به هیچ عنوان این ماده ی خطرناک از بین نمی رود .
در صورت کلر زدن آب ، لاشه میکروارگانیزم در آب باقی می ماند ، که منشا آلودگی آب می باشد که این ماده به جز استفاده از دستگاه تصفیه آب به هیچ عنوان از بین نمی رود .
بسیاری از نا هنجاری های جنیننی و بیماری های قلبی بخاطر تصفیه نشدن آب می باشند . که فقط و فقط با استفاده از دستگاه های پیشرفته تصفیه اب رفع می شوند .

دستگاه تصفیه اب

انواع مدل های دستگاه های تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب پارچی یا پارچ تصفیه
دستگاه تصفیه آب پورتابل مسافرتی
دستگاه تصفیه آب سر شیری
دستگاه تصفیه آب کیسی
دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

نکات مهم هنگام خرید دستگاه تصفیه آب

قبل از خرید بهتر است به یک سری نکات توجه کنید تا از خرید خود راضی باشید و بعد ها پشیمان نشوید . حتما دستگاهی که قرار است خریداری کنید ، باید دارای گارانتی باشد . نصب و حمل آن باید رایگان باشد ، تا در صورتی که دستگاه بنا به هر دلیلی خراب شد یا مشکلی برایش پیش آمد شما متضرر نشوید .

دستگاه تصفیه ابمزایای دستگاه تصفیه آب

استفاده از دستگاه های تصفیه آب باعث می شود که گل و لای ، انگل ، باکتری ، میکرو ارگانیزم های بیماری زا و … از آن پاکسازی شوند و تمام عوامل بیماری زا و مضر که برای سلامتی انسان ها خطرناکند از داخل آن از بین برود .
بسیاری ار باکتری ها در جریان کلر زنی آب شهری به طور کامل از بین نمی روند و ممکن است به میزانی میکروب و باکتری و فلزات سنگین در آب باقی بمانند . به همین دلیل استفاده از دستگاه تصفیه آب بسیار اهمیت دارد .

ویژگی های دستگاه تصفیه آب استاندارد :

حذف نیترات NO3
حذف کلر
حذف باکتری ، انگل ، مواد معلق
حذف تری هالمون ها
حذف رنگ ، بو ، شوری و مزه نا مطبوع آب
حذف فلزات سنگین از آب مانند سرب ، کروم ، روی ، آلومینیوم ، تیتان و کاتیون های آرسنیک

دستگاه تصفیه اب

خطرات استفاده نکردن از دستگاه تصفیه آب

یکی از خطرناک ترین موادی که در آب تصفیه نشده وجود دارد ، ماده ای به نام نیترات می باشد . این ماده یکی از عوامل اصلی در سرطان معده شناخته شده است و فقط در صورت استفاده از دستگاه های پیشرفته نیترات موجود در آب از بین می رود . در صورت استفاده از آب تصفیه نشده افراد ه بیماری های گوناگون دچار می شوند .

ویژگی های دستگاه تصفیه اب RO

این دستگاه یکی از پر استفاده ترین دستگاه های موجود می باشد . RO یا همان اسمز معکوس ، روشی مدرن برای تصفیه آب می باشد در این دستگاه از ممبران خاص استفاده می شود ، که در صورت تصفیه تمام ذرات محلول ، فلزات سنگین ، نیترات از آب جدا می شوند و آب به طور کامل پاک می شود .

دستگاه تصفیه اب

ویژگی های دستگاه تصفیه آب UF

در این روش از اتصال متوالی فیلتر ها استفاده شده است . معمولا فیلتر های رسوب و چند فیلتر کربنی در مسیر آب قرار می گیرند . به این ترتیب تمام آلاینده های آب از بین می روند .

ویژگی دستگاه تصفیه آب UV

این دستگاه دارای فیلتر فرا بنفش می باشد که می تواند انواع ویروس ها ،قارچ ها ، باکتری ها و … را از بین ببرد . همچنین در این فیلتر از یک لامپ جیوه ای استفاده می شود .

دستگاه تصفیه اب

مزیت های دستگاه تصفیه آب اسمز

دستگاه اسمز معکوس از غشا هایی تشکیل شده است که دارای سوراخ هایی ریز در حد نانو می باشد . که در این ساختار مولکول های بزرگتر از آب قابلیت عبور را ندارند . بنابراین آب بعد از گذراندن این پروسه کاملا خالص ، سبک ، گوارا و سالم می باشد .

قیمت دستگاه تصفیه اب

قیمت دستگاه به موارد مختلفی وابسته می باشد . بنابراین تمام این نکات روی قیمت تمام شده ی آن تاثیر می گذارند ، شما برای اطلاع دقیق از قیمت می توانید با شرکت پاکاب تماس بگیرید و از راهنمایی مشاوران و کارشناسان ما نیز بهره مند شوید .

دستگاه تصفیه ابموارد تاثیر گذار در قیمت دستگاه تصفیه آب

قبل از اطلاع در رابطه با قیمت این دستگاه باید گفته شود که خود این دستگاه یا قطعات آن از خارج از کشور وارد می شود . به همین خاطر قیمت دستگاه تا حد بسیار زیادی به نوع و برند دستگاه بستگی دارد . همچنین نحوه ی کار و کشور سازنده نیز تا حد بسیار زیادی روی قیمت تمام شده ی دستگاه تاثیر می گذارد .

علاوه بر این ، این که دستگاه در داخل ایران یا خارج از ایران نیز مونتاژ شده باشد ، روی قیمت تمام شده تاثیر می گذارد . اصولا دستگاه هایی که استحکام بیشتری دارند ، دارای قیمت بالاتری نیز می باشند . نوع فیلتر و جنس فیلتر نیز از مواردی است که روی قیمت دستگاه تاثیر می گذارد . ممکن است بعضی شرکت ها برای ارزان تر شدن محصول از فیلتر های ارزان قیمت استفاده کنند ، اما باید بدانید که استفاده از فیلتر های ارزان باعث ایجاد خسارت به دستگاه و سلامتی شما می شود .

خدمات شرکت پاکاب 22 جهت نصب انواع دستگاه تصفیه آب :

نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس
نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس RO
نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس و فیلتر یو وی ( ماورا بنفش ) RO + UV
نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس و فیلتر قلیایی و یو وی ( ماورا بنفش ) RO + ORP + UV

دستگاه تصفیه اب

دستگاه های تصفیه موجود در شرکت پاکاب 22

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر ( soft water )
دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تایوان ( aqua clear )
دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک ( artec )
دستگاه تصفیه آب خانگی الترا تک ( ultra tec )
دستگاه تصفیه آب خانگی پیور لاین ( pure line )
دستگاه تصفیه آب خانگی کریستال ( crystal )
دستگاه تصفیه آب خانگی آر ایکس rx 555
دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو اسمز معکوس aqua- pro-45gb
دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک fluxtek
دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نایس واتر nice water
دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی شور آکوا sure aqua
دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی رویال royal
دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک ce4 puritect
دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام ve6 a puricom
دستگاه تصفیه آب خانگی کلر واتر clear water
دستگاه تصفیه آب خانگی کی فلو k-flow

شرکت پاکاب 22

شرکت پاکاب 22 یک شرکت معتبر و بسیار محبوب در زمینه ی واردات و عرضه انواع دستگاه تصفیه می باشد . در این شرکت نصب و راه اندازی انواع دستگاه ها ، توسط تکنسین های مجرب ما انجام می شود .

استفاده از آب معدنی برای بلند مدت نیز بسیار خطرناک می باشد ، زیرا در بطری ها از مواد نگهدارنده ای مانند فلوراید استفاده می شود ، که این ماده شیمیایی بوده و در دراز مدت و مصرف مداوم باعث آسیب رساندن به انسان می شود .

جوشاندن آب نیز باعث از بین رفتن میکروب ها نمی شود ، و نا خالصی ها و سختی آب را از بین نمی برد . حتی میزان غلظت املاح و نیترات موجود در آب را نیز بیشتر می کند . بنابراین در این مورد نیز ضرورت دستگاه تصفیه آب احساس می شود .


برچسب ها: دستگاه تصفیه آب ,
[ بازدید : 12 ]

بهترین خریدار ضایعات کیست؟ محاسبه قیمت ضایعات چگونه است؟

شنبه 3 خرداد 1399
10:36
آذین در

در یک تعریف کلی به فولادهای غیر قابل مصرف و ضایعات و آهن آلات معیوبی که کاربردی ندارند، ضایعات آهن گفته می‌شود. در یک کلمه می‌توان گفت هر موادی که قابلیت بازیافت را داشته باشد به آن ضایعات گفته می‌شود. به عنوان مثال موادهایی که از باقی مانده آهن آلات در صنایع ساختمان سازی و یا خودروسازی‌ها قابل بازیافت باشد را جزو ضایعات می‌دانند.

برخلاف زباله‌ها که هیچ گونه ارزش پولی ندارند، آهن آلات و ضایعات فلزی از آن جایی که مجددا بازتولید می‌شوند و مورد مصرف قرار می‌گیرند، ارزش پولی دارند و به آنها قراضه نیز گفته می‌شود.

در حال حاضر ابتدایی‌ترین خرید و فروش ضایعات به وسیله افرادی که با کمک بلندگوهای خود درون خیابان‌های شهر می‌گویند”آهن الات خریداریم!” انجام می‌شود اما بهتر است بدانید که بهترین خریدار ضایعات این گونه افراد نیستند اما از آنجایی که این دسته از افراد بیشتر با مردم در تعامل هستند به همین دلیل مردم نیز بیشتر با آنها سر و کار دارند.

جهت آشنایی با بهترین خریدار ضایعات لازم است بدانید که آنها در تمامی شهرها فعالیت دارند و شما می‌توانید به راحتی با بزرگترین خریدار ضایعات آهن در شهر خود آشنا شده و فروش ضایعات آهن خود را با سود بیشتر انجام دهید. در صورت فروش با کمک این خریداران به طور حتم قیمت ضایعات آهن شما به مراتب بیشتر از زمانی خواهد بود که بخواهید آهن آلات خود را به خریدار ضایعات آلومینیوم و سایر آهن آلات در خیابان‌ها به فروش رسانید.

آشنایی با دسته بندی ضایعات

در حالت کلی ضایعات یا از جنس فلزی هستند و یا نیستند، حال در این بین دسته بندی‌های دیگری نیز وجود دارد که ما تنها به دو دسته بندی فلزی و غیر فلزی در این مبحث اشاره خواهیم کرد.

ضایعات فلزی: ضایعات فلزی یا آهنی سودآوری بیشتری داشته و شامل تمامی ابزار آلات آهنی همچون آلومینیوم، مفرغ، روی، سرب، مس، استیل، چدن و سایر ضایعاتی است که معمولا به صورت خام به فروش می‌رسند.

ضایعات غیر فلزی: این دسته بندی شامل تمامی محصولاتی است که غیر فلزی هستند و در ساخت آنها از فلز استفاده نشده است مانند پلاستیک، کاغذ، منسوجات، سنگ، مواد شیمیایی، ضایعات کشاورزی و غیره.

حال که با دسته بندی‌های ضایعات آشنا شدید حتما خودتان می‌توانید حدس بزنید که خریدار ضایعات آلومینیوم به دلیل مواردی که خریداری می‌کند فعالیتش با خریدار ضایعات پلاستیک فرق دارد. به طور کلی محصولاتی که خریداران ضایعات آهن می‌خرند به دلیل ارزش بالایی که آهن دارد از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود تا باقی مانده‌هایی که خریدار ضایعات پلاستیک و سایر وسایل می‌خرند.

آیا فروش ضایعات آهن تناژ بالا نیز امکان پذیر است؟

حتما می‌دانید که در تمامی کارها باید کار را به کاردان سپرد. در خصوص فروش ضایعات آهن نیز استثنایی در این امر وجود ندارد. یکی از ویژگی‌های مهمی که می‌توان در هنگام تماس و ارتباط با بهترین خریدار ضایعات به آن اشاره کرد، همین مورد است که شما در صورت فروش ضایعات آهن با تناژ بالا می‌توانید به راحتی آهن آلات بدون مصرف خود را با قیمت بالایی به فروش برسانید در حالی که بسیاری از خریداران ضایعاتی که در سراسر شهر با کمک بلندگوهای خود به خرید آهن آلات می‌پردازند در بسیاری از مواقع نمی‌توانند آهن آلات شما را با قیمتی مناسب و محدودیتی که در امر خرید آهن آلات تناژ بالا دارند، خریداری کنند.

بنابراین در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان فروش ضایعات آهن تناژ بالا را انجام داد باید گفت بله این امکان وجود دارد که ضایعات آهن را با تناژ بالا و اطلاع از ضایعات آهن کیلویی چند به راحتی و بدون هیچ گونه دردسری با کمک خریداران ضایعات به فروش رسانید.

مزایده فروش ضایعات آهن چیست؟

در خصوص آشنایی با بهترین خریدار ضایعات باید در وهله اول بدانید که معنی مزایده فروش ضایعات آهن چیست. مزایده فروش ضایعات آهن به معنی گزارش خرید و فروش ضایعات آهن در سراسر کشور بوده و می‌توان با کمک آن در خصوص قیمت ضایعات آهن اطلاعاتی را دریافت کرد بنابراین در صورتی که قصد فروش ضایعات آهن تناژ بالا را دارید و یا به طور کلی می‌خواهید بدانید ضایعات آهن کیلویی چند است می‌توانید به این سایت‌های مزایده فروش ضایعات آهن مراجعه کرده و اطلاعات لازم را در این خصوص کسب کنید و سپس ضایعات خود را با قیمتی مناسب به فروش رسانید.

در این مزایده همچنین می‌توانید با بزرگترین خریدار ضایعات آهن در سراسر شهر و کشور آشنا شده و در صورت فروش ضایعات آلومینیوم و سایر آهن آلات مورد نظر خود آن را به خریدار ضایعات آلومینیوم که مد نظر دارید و قیمت مناسبی را برای آهن آلات در نظر گرفته است بفروشید تا بتوانید به سود بالایی دست پیدا کنید.


[ بازدید : 8 ]

بهترین خریدار ضایعات

شنبه 3 خرداد 1399
10:35
آذین در

بسیاری از فراد ، شرکت‌ها سازمان‌ها ادارات کارخانه‌ها و تولیدکنندگان قصد دارند تا بهترین خریدار ضایعات با بالاترین قیمت را پیدا کنندکه قیمت خرید ضایعات بسیار خوبی را پیشنهاد دهد. در بازار قیمت پیشنهادی خرید و فروش ضایعات یکی از مسائل مهم در خرید و فروش ضایعات می‌باشد که بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات که ضایعات فروانی دارند به دنبال بهترین خریدار ضایعات برای فروش ضایعات خود می باشند .

آشنایی با بهترین خریدار ضایعات

قبل از آشنایی با بهترین خریدار ضایعات باید بدانیم که معنی کلمه “ضایعات” چیست. ضایعات به آن دسته از محصولاتی گفته می‌شود که سالم نیستند اما ارزش فروش را دارند مانند بسیاری از لوازم منزل، ماشین، ساختمان و بسیاری از مواد دور ریختنی که امکان بازیافت را دارند، ضایعات گفته می‌شود. حال این ضایعات که برای ما کاربردی ندارند، در بسیاری از مواقع ارزش پولی بالایی داشته و می‌توان با فروش آنها علاوه بر دریافت سود در جهت بازیافت آن نیز کمک کنیم.

در خصوص دسته بندی ضایعات باید گفت که ضایعات را می‌توان به طور کلی به چند دسته تقسیم کرد که هر یک را نام برده و توضیحاتی را در خصوص آنها ارائه می‌دهیم:

 • ضایعات فلزی: شامل ضایعاتی همچون آلومینیوم، مس، روی، برنج، مفرغ، چدن و غیره است.
 • ضایعات غیرفلزی: شامل پلاستیک، لاستیک، کاغذ، چوب، منسوجات، سنگ، آجر، روغن و غیره است.
 • ضایعات الکتریکی و الکترونیکی: محصولاتی که با برق سر و کار دارند مانند کامپیوتر، قطعات برقی، وسایل منزل، موبایل، تلفن و غیره.

حال که با دسته بندی ضایعات آشنا شدید لازم است بدانید که برای هر یک از این دسته بندی‌ها بهترین خریدار ضایعات در آن حوزه وجود دارد. به عنوان مثال خریدار ضایعات آلومینیوم تنها محصولاتی که درون آن از آلومینیوم و سایر آهن آلات استفاده شده است را خریداری می‌کند و یا خریدار ضایعات پلاستیک تنها محصولات و ضایعات پلاستیکی را خریداری می‌کند.

ضایعات آهن کیلویی چند است؟

آهن نیز به مانند سایر وسایل و محصولات دیگر هر روز دارای قیمت متفاوتی است بنابراین نمی‌توان در پاسخ به سوال ضایعات آهن کیلویی چند است اطلاعات دقیقی را خدمت شما ارائه داد اما می‌توانید با کمک سایت‌های مزایده فروش ضایعات آهن که هر روزه آهن آلات و سایر ضایعات را به فروش می‌گذارند و یا می‌خرند، از قیمت‌های حدودی آن مطلع شوید.

شما می‌توانید با کمک این‌گونه سایت‌ها در خصوص قیمت ضایعات آهن اعم از آلومینیوم، سرب، مس، مفرغ، برنج، چدن، استیل، روی و غیره اطلاعات لازم را کسب کرده و بتوانید بهترین خریدار ضایعات را در خصوص ضایعات خود پیدا کنید.

در خصوص هر یک از ضایعات نیز باید بدانید که تمامی ضایعات دارای دسته بندی هستند به عنوان مثال ضایعات آهن به صورت درجه یک، درجه دو، سوپر ویژه، سنگین، سبک و غیره دسته بندی می‌شود و قیمت خرید هر یک از آنها نیز متفاوت از دیگری خواهد بود.

بنابراین بهتر است جهت اطلاع از آخرین قیمت‌ها به سایت‌های مزایده فروش ضایعات آهن فعال در سراسر کشور مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب در شهر مورد نظر به فروش رسانید.

فروش ضایعات آهن چگونه انجام می‌شود؟

در حال حاضر فروش ضایعات آهن نه تنها به میزان کم امکان پذیر است بلکه با تناژ بالا نیز این امکان فراهم شده است. بنابراین می‌توان فروش ضایعات آهن تناژ بالا را نیز در حال حاضر به سادگی انجام داد. برخی از افراد فکر می‌کنند که فروش آهن آلات تنها از طریق افرادی که هر صبح در خیابان‌ها به جهت خرید آهن آلات مزاحم خواب و استراحت مردم می‌شوند امکان پذیر است اما لازم است این موضوع را خدمت شما عرض کنیم که در صورت فروش بدین صورت تنها می‌توانید مقداری از محصولات خود را به فروش رسانید در حالی که اگر بتوانید بهترین خریدار ضایعات را پیدا کنید می‌توانید محصولات خود را با تناز بالا به فروش رسانید.

خرید ضایعات به صورت آنلاین از سایت

پیدا کردن بزرگترین خریدار ضایعات آهن کار دشواری نیست و شما می‌توانید با کمک سایت‌هایی که در حال حاضر وجود دارند با بررسی خریدار ضایعات آلومینیوم در خصوص وسایل آلومینیومی و خریدار ضایعات پلاستیک در خصوص ضایعات پلاستیکی و سایر محصولاتی که قصد فروش آنها را دارید ارتباط برقرار کرده و محصول خود را با قیمتی بسیار مناسب به فروش رسانید. شما همچنین می‌توانید در صورت فروش ضایعات آهن تناژ بالا مورد نظر خود پس از اطلاع از قیمت ضایعات آهن آن را به خریداری بفروشید که قیمت بسیار مناسب‌تری را در خصوص محصول شما پرداخت می‌کند زیرا در این صورت است که می‌توانید به سود بیشتری دست پیدا کنید.

در صورتی هم که به دلیل شغلتان یا هر دلیل دیگری قصد فروش ضایعات آهن را دارید باید پس از آگاهی از قیمت ضایعات آهن که در سایت‌های مزایده وجود دارد و برحسب میزان محصول و کیفیتی که محصولتان دارد به بررسی خریداران موجود پرداخته و از بین آنها بزرگترین خریدار ضایعات آهن که قیمت مناسبی را برای محصول شما ارائه می‌دهد انتخاب کنید.

امروزه بسیاری از شرکت های خرید ضایعات که افراد به دنبال منفعت می باشند و قصد دارند ضایعات آهن آنها را با قیمت پایین از سایر شرکت های خرید ضایعات آهن پیشنهاد کنند . شرکت ضایعات نوين این اطمینان را به شما می دهد تا بهترین قیمت در فروش ضایعات خود را تجربه کنید . خريد و فروش انواع ضايعات با قيمت عالي , بالاترين خريدار ضايعات در تهران و شهرستانها . با ما تماس بگیرید …


[ بازدید : 19 ]

درب های سرویس بهداشتی HPL چیست؟

جمعه 2 خرداد 1399
18:23
آذین در

درب HPL ملامینه از انواع درب های روکشی می باشد که ورق رویه آن HDF است که بر روی آن یک ورق نازک از کاغذ کرافت پرس شده است. انتخاب نام بهتر برای این نوع درب های روکشی ، HDF ملامینه یا به اختصار درب ملامینه است. در این درب ها ، معمولا کل درب از HPL ساخته نمی‌شود و فقط سطح روی درب ملامینه است. HPL دارای مقاومت رطوبتی و حرارتی است و اگر ملامینه بر روی ورق HDF با ضخامت 5 میلیمتر و فشردگی 920 قرار گیرد، در برابر ضربه نیز مقاومت بالایی خواهد داشت. درب های سرویس بهداشتی hpl نسبت به درب سرویس بهداشتی HDF و درب سرویس بهداشتی MDF کم هزینه تر می باشد چون درب سرویس بهداشتی HPL به علت داشتن روکش ملامینه دیگر نیازی به رنگ شدن ندارند و درنتیجه اضافه بهای رنگ شدن درب از این نوع درب ها کسر می گردد. به علت سرعت بالای تولید این محصول در پروژه‌های انبوه سازی درب های سرویس بهداشتی hpl بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقابل مزیت کم هزینه‌تر بودن و سرعت بالای ساخت این نوع درب معایبی نیز دارد که نمی توان از آن چشم‌پوشی کرد. یکی از عیب‌های مهم و اصلی این نوع درب کیفیت پایین آنها نسبت به درب HDF درب ، MDF می‌باشد.

از درب HPL در کجای خانه می توان استفاده کرد؟

از درب HPL یا همان HDF ملامینه برای درب اتاق‌ها ، درب سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود. البته با توجه به مقاومت نسبتا خوب HDF می توان به عنوان درب ورودی نیز از آن استفاده کرد، هرچند که برای درب ورودی ، اولویت با درب ضدسرقت است.

آیا درب های سرویس بهداشتی hpl ضد آب می باشد ؟

درب های سرویس بهداشتی hpl در حقیقت ورق HDF است که یک لایه ملامینه روی آن پرس شده است و با توجه به اینکه کلاف درب از چوب است و روی آن روکشی نیست ، در صورت نفوذ آب به چوب ، چوب آب را جذب کرده و به مرور زمان رطوبت از پشت ورق ملامینه به HDF زیرین می‌رسد. بنابراین حتما باید دور تا دور درب خصوصا زیر درب به خوبی با رنگ پوشش داده شود. البته برای اطمینان بیشتر، می توان قسمت زیرین درب ملامینه را با رزین ABS که در ساخت درب های ضد آب ABS استفاده می شود یا رنگ های شافن پوشش داد.

در ادامه شما را با روش ساخت و مزایای درب های سرویس بهداشتی hpl آشنا خواهیم کرد.

روش ساخت درب های hpl

برای ساخت این درب های ملامینه در ابتدا یک کلاف یا چهارچوب چوبی در اندازه مدنظر مشتری ساخته می‌شود، سپس ورق HPL یا ملامینه بر دو طرف کلاف چوبی پرس می‌شود. در نهایت فضای خالی میان دو ورق ملامینه را با شبکه بندی چوبی، مقوایی و یونولیتی یا پشم سنگ پر می‌کنند.

شبکه بندی‌های به کار رفته بین دو ورق ملامینه باعث بالا رفتن مقاومت درب در برابر ضربه و فشار می‌شود. همچنین این شبکه بندی به عنوان عایق صدا و حرارت عمل می‌کند. با توجه به اینکه اطراف درب های ملامینه از جنس چوب است و روکشی در اطراف درب قرار ندارد؛ پس چوب با جذب رطوبت می‌تواند باعث تورم درب و ورقه ملامین شود.

برای رفع این مشکل در درب های hpl سرویس‌های بهداشتی و حمام باید دور تا دور درب به ویژه زیر درب را به خوبی با رنگ پوشش داد. البته چون فضای زیر درب قابل دیدن نیست به جای رنگ می‌توان از رزین ABS استفاده کرد که در ساخت درب های ضد آب به کار می‌رود.

مزایای درب های سرویس بهداشتی hpl یا ملامینه

درب های سرویس بهداشتی اچ پی ال دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های زیر هستند:

 • این درب ها با داشتن رویه ضد آب، در صورت عایق بندی مناسب کلاف اطراف درب، مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند.
 • در صورت استفاده از روکش ملامین با کیفیت، این درب ها در برابر حرارت و سایش مقاوم هستند.
 • قیمت مناسبی در مقایسه با سایر درب های ام دی اف و ضد آب دارند.
 • در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع تولید می‌شوند.
 • به دلیل ساختار شبکه بندی شده در مقابل ترک خوردگی و ورقه ورقه شدن مقاوم هستند.
 • جنس رویه درب های اچ پی ال، ضد آب و قابل شستشو است.
 • جنس رویه آنها براق است و به راحتی لک نمی‌شوند.
 • انواع باکیفیت درب های اچ پی ال، ضد خش و آنتی باکتریال هستند.
 • درب های اچ پی ال نسبت به نور خورشید حساس نبوده، تغیر رنگ نمی‌دهند و تبله نمی‌کنند؛ در نتیجه برای سرویس‌های بهداشتی آفتاب گیر و ویلایی هم انتخاب خوبی هستند.
 • در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در ساختار درب های ملامینه امکان ترمیم و تعویض روکش آنها فراهم است.
 • چسب رزین فنولیک در ساخت درب های hpl، باعث مقاومت این درب ها در برابر جریان الکتریسیته شده است.
 • در سطح ساختاری این درب ها از چسب رزین ملامین استفاده شده که باعث مقاومت در برابر اسیدهای ضعیف به کار رفته در مواد شوینده سرویس بهداشتی می‌شود و از خوردگی و کدر شدن درب های سرویس بهداشتی hpl پیشگیری می‌کند.

[ بازدید : 9 ]

درب های سکشنال زیرسقفی چیست؟

جمعه 2 خرداد 1399
18:22
آذین در

انواع درب های سکشنال زیرسقفی

درب های سکشنال در انواع یک تکه و پنلی با مصارف مسکونی و صنعتی تولید می‌شوند. درب یک تکه سکشنال با زاویه نود درجه زیر سقف قرار گرفته و دارای سیستم بالانس فنری و موتور زیرسقفی ساید یا وسط است. درب های یک تکه، سرو صدای کمتری نسبت به درب های پنلی ایجاد می‌کنند.

درب پنلی سکشنال از چند پنل ساخته شده که با لولا به هم متصل هستند. این پنل‌ها درون ریل‌های جانبی حرکت کرده و زیر سقف قرار می‌گیرند.

از هر دو نوع درب های یک تکه و پنلی برای مصارف مسکونی و صنعتی استفاده می‌شود. در در‌بهای مسکونی از موتور کشنده برای تحمل وزن درب ‌استفاده می‌شود؛ ولی درب های صنعتی در اندازه و ابعاد بزرگتر تولید می‌شوند؛ پس به موتورهای گیربکسی قوی‌تر و قطعات محکم‌تری نیاز دارند.

ساختار عملکردی درب های سکشنال زیرسقفی

به طور کلی درب های زیرسقفی دارای فنرهای بالانس قدرتمند به همراه موتورهای کشنده یا گیربکسی هستند. فنرهای بالانس به خوبی وزن درب را متعادل نموده و آنرا در زاویه مناسب نگه می‌دارند.

9

موتور این درب‌ها با نیروی الکتریکی، درب را روی ریل‌های جانبی مخصوصی به سمت زیر سقف می‌کشند. این درب‌ها در حالت بسته به صورت عمود بر کف و در حالت باز به صورت افقی و موازی سقف قرار می‌گیرند. سنسور این درب‌ها با کمک ریموت فعال می‌شوند.

درب های اتوماتیک سکشنال به راحتی به سنسورها و چشم مادون قرمز مجهز می‌شوند تا سرعت باز شدن اتوماتیک، حساسیت سیستم در برخورد با مانع و امکان نیمه باز شدن درب، تنظیم شود.

تولید کنندگان مختلف، درب و پنل‌ها را در ضخامت و ابعاد متفاوت و طبق سفارش مصرف کننده تولید می‌کنند. پنل‌ها با لولاهای فولادی به هم متصل می‌شوند که از استحکام قابل قبولی برخوردار هستند.

مزایای درب های سکشنال زیر سقفی

 • با نصب درب های سکشنال زیرسقفی ، امنیت عابرین و ساکنان حفظ شده و امکان توقف خودرو در زیر درب فراهم می‌شود.
 • این درب‌ها در رنگ ها و طرح‌های مختلف برای هماهنگی با معماری ساختمان و نیاز مشتریان قابل تولید هستند.
 • امکان نصب پنجره و درب روی درب های سکشنال زیرسقفی وجود دارد تا نیازی به باز شدن کامل درب نباشد.
 • با وجود سنسورهای پیشرفته، دارای امنیت بالا در برابر ضربه و ورود غیر قانونی هستند.
 • پنل و یراق آلات به کار رفته در این درب‌ها در برابر سایش و خوردگی مقاوم هستند؛ در نتیجه هزینه نگهداری کمتری دارند.
 • درب های سکشنال زیرسقفی به صورت عایق گرد و غبار، هوا و آلودگی صوتی عمل نموده و در مقابل وزش باد مقاوم هستند.
 • این درب‌ها در مقایسه با درب های قدیمی تا بیست سانتی متر فضای کمتری را اشغال می‌کنند.
 • حرکت با کمترین میزان آلودگی صوتی را فراهم می‌نمایند.
 • سرعت بالا و امکان تردد نامحدود با نصب موتورهای قوی به خوبی میسر است.
 • امکان نصب سنسورهای حرکتی برای ممانعت از برخورد با مانع و تنظیم سرعت باز و بسته شدن وجود دارد.
 • در صورت قطعی برق مجهز به سیستم خلاص کن دستی هستند تا درب با نیروی انسانی باز شود.
 • این درب‌ها با توجه به کیفیت بالای قطعاتشان، بی نیاز از سرویس دوره‌ای و مکرر هستند.

قیمت درب های سکشنال زیرسقفی

قیمت درب های سکشنال اتوماتیک به جنس درب یا پنل‌ها، نوع و قدرت موتور و عرض و ارتفاع درب وابسته است. سایر جزئیات مثل قرار گیری پنجره، نصب درب آدم رو، تنظیم سنسورها، چشم مادون قرمز و سیستم روشنایی هم باعث افزایش قیمت تمام شده این در‌ب‌ها خواهد شد.

هزینه نصب، حمل و نقل و اعمال تنظیمات مدنظر را هم باید به قیمت نهایی درب های سکشنال زیر سقفی اضافه کرد.


[ بازدید : 13 ]

درب های سکشنال زيرسقفی

جمعه 2 خرداد 1399
18:22
آذین در

با پیشرفت فناوری در دنیای صنعتی امروز، تمامی صنایع به دنبال راحتی بیشتر مصرف کنندگان هستند. صنایع درب و پنجره هم از این قاعده مستثنی نیست و به تولید درب های سکشنال زیرسقفی اتوماتیک پرداخته‌اند تا در وقت و انرژی شما صرفه جویی شود.

هیچ چیزی خوشایند تر ‌از این نیست که قبل از رسیدن به درب ورودی، درب به طور اتوماتیک باز شده و بعد از ورود هم بسته شود.

درب های سکشنال در حالت باز، زیر سقف جا می‌گیرد؛ از این جهت به آنها درب های زیرسقفی هم گفته می‌شود. این درب‌ها بهترین گزینه برای مکان‌های دارای محدودیت ارتفاع جهت نصب درب های معمولی هستند.

7

متداول‌ترین کاربرد درب های سکشنال زیرسقفی در ایران، درب های پارکینگی هستند ولی قابلیت نصب درب‌ها در داخل و خارج ساختمان وجود دارد. این درب‌ها طبق نیاز و سلیقه مشتریان در ابعاد و با متریال متفاوت تهیه می‌شوند؛ ولی ساز وکار عملکردی آنها مشابه است.


[ بازدید : 20 ]

درب های ریلی آهنی

جمعه 2 خرداد 1399
18:21
آذین در

ساخت و نصب انواع درب پارکینگ ریلی در تهران،درب آهنی کشویی و درب آکاردئونی برای پارکینگ در تهران همراه با حمل و نصب رایگان

ساخت درب پارکینگ ریلی برای انواع آپارتمان ها و منازل ویلایی یکی از امور رایج بعد از پایان ساخت و ساز ساختمان است. همچنین نصب انواع درب پارکینگ ریلی می تواند در حین ساخت و ساز و یا سال ها بعد از اتمام کار باشد و شما به هر دلیلی ممکن است علاقه به تعویض درب پارکینگ ساختمان خود داشته باشید. درب های پارکینگ ریلی به صورت دستی یا به صورت اتومات در بازار موجود هستند که می توانید از آن ها در ساختمان مسکونی یا بسیاری از اماکن دیگر بهره ببرید.

ساخت درب پارکینگ توسط متخصصان این فن صورت می گیرد و معمولا در این کارگاه ها ساخت دزدگیر و حفاظ های پنجره و نرده های دیوار و اغلامی این چنینی نیز صورت می گیرد. درب های ریلی می توانند نمای زیبایی به ساختمان شما بدهند و تردد را تا حد زیادی برای شما آسان کنند. درب های ریلی در طرح های مختلفی وجود دارند و با انتخاب طرحی زیبا که با ساختمان شما یک هارمونی را تشکیل دهد، می توانید زیبایی ساختمان خود را چند برابر کنید. یکی از ویژگی های درب های ریلی، صدای بسیار کم آن ها در هنگام باز و بسته شدن می باشد که باعث شده نظر ها به سمتش جلب شود. در بسیاری از مجموعه های مسکونی و تجاری از این درب ها استفاده می شود.

در ساخت درب ریلی پارکینگ باید از وزن مناسبی از مواد اولیه بهره برد و میزان مقاومت آن را در برابر باد بالا برد. همچنین شیب و اندازه ی ورودی پارکینگ نیز می تواند در ساخت آن اهمیت داشته باشد. از عملیات جوشکاری زیادی در ساخت درب های کشویی استفاده می شود و کیفیت این جوشکاری ها نیز در نهایت باعث بالا رفتن کیفیت درب می شود. امروزه استفاده از درب های ریلی به دلیل مزایایی که دارد در حال افزایش است.

v3

بررسی انواع درب پارکینگ ریلی

درب های پارکینگ ریلی می توانند دو لنگه یا تک لنگه باشند. همچنین این درب ها در دو حالت اتومات و دستی موجود است که مدل دستی کمتر استفاده شده و بیشتر از مدل های اتومات آن بهره می برند. درب های دو لنگه ریلی در خانه هایی با پارکینگ بسیار بزرگ کاربرد دارد و تردد را آسان تر می کند. این درب ها در ایران تقریبا مورد استفاده قرار نمی گیرند.

در عوض انواع درب پارکینگ ریلی تک لنگه در ایران بسیار پر کاربرد است و طرفداران زیادی دارد. این درب ها اصولا به یک سمت، یعنی به سمت راست یا به سمت چپ باز می شوند. شما با استفاده از درب های ریلی اتوماتیک تا حد زیادی در زمان و انرژی خود صرفه جویی می کنید. گاهی پیش می آید که باز کردن دستی درب های پارکینگ بزرگ برای افراد کار مشکل و خسته کننده ای است.

همچنین باز و بسته کردن دستی درب پارکینگ در مواقعی که عجله دارید می تواند بسیار آزار دهنده باشد و زمان شما را تلف کند. تمام این مشکلات با ساخت درب پارکینگ کشویی بر طرف شده است. همچنین مکان هایی که درب ریلی دستی دارند را می توان با صرف هزینه ای کم به درب پارکینگ ریلی اتومات مجهز کرد.

v1

درب های ریلی آهنی چیست و چه تاثیری دارد؟

درب های ریلی آهنی از انواع درب های کشویی هستند که پرکاربردترین آنها، درب های ریلی پارکینگ است. صاحبان منازل و بناها برای افزایش زیبایی بنا و سهولت در استفاده از درب‌ها به دنبال نصب درب های ریلی آهنی می‌روند.

در ساخت درب ریلی آهنی باید از آلیاژ مناسب استفاده شود تا مقاومت و کارایی درب افزایش یابد. ساخت در‌ب های ریلی آهنی با فعالیت جوشکاری گسترده همراه است و کیفیت بالای جوشکاری منجر به افزایش استحکام درب‌ها می‌شود.

4

این درب ها در ورودی‌های فاقد فضا برای حرکت زاویه‌ای جهت کار گذاری درب های لولایی، بسیار مناسب هستند.

درب های ریلی آهنی روی یک ریل فلزی در کف کلاف فلزی و چند هرزگرد در بالای کلاف فلزی به آرامی با نیروی انسانی یا الکتریکی به حرکت در می‌آیند. عرض درب های فلزی بسته به مکان ورودی ساختمان و در ارتفاع دو تا شش متر طراحی می‌شوند.

انواع درب های ریلی آهنی

درب های ریلی آهنی در اشکال دو لنگه یا تک لنگه تهیه می‌شوند. درب های ریلی تک لنگه به یک سمت راست یا چپ کشیده می‌شوند پس به فضا در یک سمت نیاز دارد.

هنگامیکه پهنای درب زیاد است؛ طبق نظر کارشناس فنی، می‌توان از درب های دو لنگه استفاده کرد. درب های دو لنگه به هر دو طرف کشیده می‌شوند و در هر دو سمت به فضا نیاز دارند. درب های ریلی آهنی دو لنگه برای فضاهای ویلایی و بزرگ بسیار مناسب و پرکاربرد هستند.

5

بعلاوه این درب‌ها در دو حالت خودکار و دستی هم تولید می‌شوند. درب های دستی قابلیت تبدیل شدن به درب های اتوماتیک را دارند. به هر حال مدل دستی از کاربرد کمتری برخوردار بوده و مدل خودکار یا اتوماتیک این درب‌ها طرفداران بیشتری دارد.

ساخت درب های ریلی آهنی

برای ساخت درب ریلی به دو غلتک بلبرینگی در پائین درب نیاز داریم تا وزن درب فلزی را تحمل کنند. این غلتک‌های بلبرینگی با دو پین به زیر درب متصل می‌شوند. یک عدد میله تراس یا میلگرد ساده فولادی روی کف زمین بر سطح فلزی تعبیه می‌شود تا درب پارکینگ به راحتی روی این ریل حرکت کند. برای مهار بالای درب فلزی هم یک ریل به اندازه دو برابر درب ساخته می‌شود تا درب به وسیله دو عدد بلبرینگ عمودی در داخل ریل حرکت کند.

چون درب ریلی فلزی به طرفین حرکت می‌کند؛ پس ریل باید به اندازه طول درب ادامه پیدا کند تا درب از ریل خارج نشود. فاصله ریل از دیوار بین ده تا دوازده سانت است تا امنیت درب پارکینگ تأمین شود.

مزایای درب های ریلی آهنی

 • درب های ریلی آهنی در اندازه‌ها و اشکال مختلف قابل طراحی هستند و می‌توانید طرح هماهنگ با نمای ساختمان را انتخاب کرده و زیبایی سازه را دو چندان کنید.
 • این درب‌ها راحت‌تر از درب های قدیمی باز و بسته شده و سر و صدای کمتری ایجاد می‌کنند از این رو برای مجتمع‌های مسکونی و آپارتمانی مناسب هستند.
 • درب های کشویی در داخل یا بیرون فضای دیوار باز و بسته می‌شوند از این رو فضای داخلی یا خارجی را اشغال نکرده و جای کافی برای پارک خودرو و عبور افراد باقی می‌ماند.
 • انواع فلزی درب های ریلی از استحکام بالایی به خاطر ساختار و طراحی خاصشان برخوردار هستند و با روکش ضد زنگ و ضد هوا خوردگی ساخته می‌شوند.
 • درب های ریلی به راحتی با فشار دادن یا هر نیروی دیگری باز نمی‌شوند از این رو، امنیت بالایی دارند و برای مراکز تجاری، بانک‌ها و ادارات هم مناسب هستند.
 • با توجه به اینکه از آلیاژ فلزی در ساخت درب های ریلی آهنی استفاده شده؛ از استحکام و عمر مفید طولانی‌تری در مقایسه با سایر درب‌ها برخوردار هستند.
 • درب های ریلی اتوماتیک آهنی دارای خلاص کننده دستی هستند تا حتی در زمان قطعی برق هم کارایی خودشان را حفظ کنند.
 • نصب درب های ریلی آهنی با هدف نوسازی و بازسازی ساختمان در حداقل زمان ممکن، قابل اجرا است. بعلاوه در ورودی های مسقف یا دارای فضای باز قابل نصب هستند.

قیمت درب های ریلی آهنی

قیمت درب ریلی آهنی به کیفیت فولاد، جوشکاری و یراق به کار رفته در ساخت آن وابسته است. یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت تمام شده این درب‌ها، ابعاد ورودی مدنظر برای ساخت درب ریلی است.

محل نصب هم اهمیت ویژه‌ای دارد، درب های ریلی آهنی ساخته شده برای فضای خارج ساختمان باید از استحکام بیشتری برخوردار شوند؛ از این رو هزینه بالاتری را هم به دنبال دارند. هزینه نصب و حمل و نقل این درب‌ها هم روی هزینه تمام شده آنها اثر دارد.


[ بازدید : 9 ]

درب های سرویس بهداشتی HPL

جمعه 2 خرداد 1399
18:21
آذین در

hpl که مخفف (high pressure laminate) است . نام صفحاتی می باشد که از ترکیب لایه های سلولزی و رزینهای فنولیک به وجود می آید . این ترکیب پس از قرار گرفتن در دمای بالای 180 سانتی گراد و فشار 80 بار تبدیل به صفحاتی محکم با مشخصات فنی ویژه می گردد. سطوح نهایی این صفحات توسط لایه های رنگین و پوشش ضدخش پوشانده می شود . صفحات HPL کاربرد وسیعی در زمینه گوناگون دارد .

این صفحات از ضخامت 26 میلی متر تا 3/0 تولید می گردد . HPL مورد استفاده در این سیستم دارای ضخامت 12 میلی متر می باشد .

مشخصات فنی

1- مقاومت در برابر آب :

صفحات HPL در تماس با آب و رطوبت کاملا مقاوم بوده و از اینرو جنس ایده آل برای محیط های نمناک است .

2- سهولت شست و شو :

به سبب عدم جذب آب لک نمی شود و در صورت شست و شو براحتی تمیز می گردد . و مواد تمیز کننده معمولی بر آن بی تاثیر است .

3- استحکام :

ترکیب مقاومت خمشی و قابلیت ارتجاعی در ساخت صفحات HPL مایه مقاومت مطلوب آن در مقابل ضربه و HPL گردیده است.

4- بهداشتی بودن :

پایه فنولیک و درجه حرارت بالا و فشار زیاد در ساخت صفحات HPL سبب مکقاومت آن در مقایل اغلب مواد شیمیایی و آتش گردیده و محیط نامناسبی برای رشد باکتری ها محسوب می شوند.

5- خراش ناپذیری

لایه نهایی روی صفحات HPL مقاومت خوبی در مقابل خراشیدگی از خود نشان می دهد.

nn (1)

این کمدها به دو صورت استاندارد و سفارشی با یراق آلات مرغوب تولید می گردد . پیش بینی دریچه های تهویه و در صورت لزوم سیستم های اتوماتیک و پیشرفته قفل از ویژگی های این کمدها می باشد . این کمدها در صورت درخواست سفارش دهنده می تواند با بدنه mdf و درب hpl تولید گردد

کابین و درب سرویس بهداشتی hpl [ خدمات hpl ]

اين نوع كابين ها براي ايجاد فضاي مناسب جهت توالت، حمام و رختکن های عمومي طراحي گرديده است. با استفاده از ورق هاي hpl به عنوان صفحات جدا كننده و درب ها و هم چنين اتصالات آلومينيومي با طراحي ويژه ، محصولي مقاوم و زيبا با كارايي بالا به وجود مي آيد. نگهداري اين سرويس ها از نظر بهداشتي فوق العاده ساده بوده و سالهاي متمادي قابل استفاده مي باشد.

ويژگي های سيستم

عمر طولاني

مشخصات فنی ويژه صفحات hpl و انطباق آن با محیطهای مرطوب و بهداشتی ، این سیستم را تبدیل به مناسبترین و بادوام ترین گزینه برای چنین فضاهایی نموده است.

طراحي مدرن و دکوراتیو

با استفاده از صفحات hpl و یراق آلات روز دنیا، سیستم های کابین و درب سرویس کابین گستر میتوانند جلوه زیبایی به تمام قسمتهای پروژه بدهند.

سهولت در تميز كردن

وجود فاصله بين ديواره كابين ها و سطح زمين مانع از تراكم آلودگي در كناره ها گرديده و سهولت شستشو را به همراه مي آورد.

سرعت بالاي اجرا در هنگام نصب

مراحل نصب اين سيستم در انتهاي كار ساختماني و پس از پوشش كامل كف و ديواره و سقف صورت مي گيرد .

صرفه جوئی در فضا

از آنجا که معمولاً در اجراء سرویسهای بهداشتی کمبود فضا شایع است، استفاده از صفحات HPL با ضخامت 12 میلیمتر میتواند راه حلی مناسب برای افزودن به فضای مفید سرویس باشد.

از درب های hpl برای درب اتاق‌ها ، درب سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود. البته با توجه به مقاومت نسبتا خوب می توان به عنوان درب ورودی نیز از آن استفاده کرد، ،همچنین به عنوان درب داخلی ملامنیه این نوع درب بیشتر به عنوان درب اتاقی استفاده میشود.پس یکی از بهترین گزینه برای درب اتاق منزل شما درب اتاقی ملامینه است،که هم هزینه کمتری برای شما رقم میزند و هم استحکام و زیبایی لازم را به همراه دارد. همچنین امروزه برای اکثر درب های سرویس بهداشتی به دلیل عمر بالا ، استحکام و مقاومت از درب های سرویس بهداشتی hpl استفاده می شود.

nn-3

درب های سرویس بهداشتی اچ پی ال همان درب های چوبی با روکش ملامین هستند که در دسته درب های روکشی و ضد آب قرار می‌گیرند. از روکش‌های ملامینه ضد آب در ساخت درب های سرویس بهداشتی hpl استفاده می‌شود.

در صنعت تولید درب های ساختمانی ایران از درب های تمام چوب و روکشی استفاده می‌شود. روکش اچ پی ال یا ملامینه در درب های hpl مخفف کلمه High Pressus Laminate ) ورقه‌های تحت فشار بالا( است. یعنی چندین لایه ورق الیاف، آغشته به رزین شده و تحت گرما و فشار به هم چسبانده می‌شوند.

نام دیگر درب های اچ پی ال در صنایع چوب، درب های اچ دی اف است؛ چون با پرس شدن یک ورقه کاغذ کرافت به ضخامت پنج میلی متر روی ورق‌های اچ دی اف به ورق‌های اچ پی ال می‌رسیم. این ورق‌ها به عنوان روکش درب های hpl به کار می‌روند.

کاربرد ورق‌های ملامینه و درب های HPL

این درب‌ها در صنعت ساختمان مصارف مختلفی دارند و به عنوان درب های ورودی، درب اتاق و سرویس بهداشتی به کار می‌روند. این درب‌ها به جهت استفاده از روکش HDF ملامینه، دارای مقاوت رطوبتی و حرارتی بالایی هستند.

ورق‌های ملامینه به کار رفته در درب های hpl در ضخامت‌های مختلف برای مصارف خانگی و اماکن عمومی تولید می‌شوند. این ورق‌ها برای پارتیشن بندی توالت‌های عمومی، کمدهای استخری و رختکن اماکن ورزشی هم مناسب هستند.

f1

با توسعه شهر نشینی و متعاقب آن کوچک شدن فضای آپارتمانی و افزایش هزینه ادوات ساختمانی، تولید کنندگان درب های ساختمانی به فکر تولید درب های مقرون به صرفه و مناسب برای فضاهای کوچک سرویس‌های آپارتمانی افتادند. این درب‌ها علاوه بر داشتن ظاهر و وزن مناسب باید به خوبی عایق بندی شوند تا در مقابل بخار آب و گرمای تولید شده در فضای کوچک سرویس بهداشتی و حمام دوام آورند.


[ بازدید : 13 ]

درب های اتوماتیک شیشه ای

جمعه 2 خرداد 1399
18:20
آذین در

آذین در ارائه کننده بهترین برندهای اروپائی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت با دو سال گارانتی و 10 سال خدمات

کرکره برقی

کرکره برقی جهت ایمنی مخصوص خانه و محل کار جزو شرکتهای مطرح در بازار کرکره برقی در تهران می باشد که از پره های آلومینیومی دو پوسته ای جهت امنیت بیشتر کرکره برقی استفاده می کند . ما می توانیم برابر سلیقه شما هر طرحی را که بخواهید را اجرا کنیم.

درب های شيشه ای سکوريت

درب شیشه ای سکوریت یکی از انواع کاربردی و مفید از انواع درب شیشه ای اتوماتیک موجود می باشد.درب شیشه ای سکوریت به دلیل مشخصه های مهمی که دارد مانند استفاده راحت و آسان ، نصب سریع ،‌ قدرت موتور و ظاهری زیبا و هماهنگ با محیط کاربرد زیادی دارد.

درب های اتوماتیک شیشه ای

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و … که جزو بیشترین رفت‌وآمدهاست استفاده می‌شود. درخواست معماران و مدیران ارشد این بناها خواستار استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای هستند .

درب های سرویس بهداشتی hpl

اين نوع كابين ها براي ايجاد فضاي مناسب جهت توالت، حمام و رختکن های عمومی طراحی گرديده است. با استفاده از ورق های HPL به عنوان صفحات جدا كننده و درب ها و هم چنين اتصالات آلومينيومی با طراحی ويژه ، محصولي مقاوم و زيبا با كارايی بالا به وجود می آيد.

استاندارد های شرکت

آذین در ارائه دهنده معتبر ترین برندهای اروپایی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت با 2 سال گارانتی بی قیدوشرط و 10 سال خدمات پس از فروش و سرویس های دوره ای هر 4 ماه یک بار می باشد.

اندیشه ای نو در صنعت ساختمان

شرکت آذین مارال در شرکت درب اتوماتیک در کشور است که با همراهی نیروی انسانی کارآزموده در دفتر مرکزی و در دفاتر فروش خدمات خود را در سراسر کشور ارائه می دهد.

ساخت بهترین درب های اتوماتیک شیشه ای

آذین در آماده ارائه خدمات پس از فروش 24 ساعته با اکیپ کارآمد به مشتریان عزیز می باشد .

http://www.azindar.com/


[ بازدید : 8 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به درب های سرویس بهداشتی hpl است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات